2016'nın Yeni Manikür Trendleri! - Pembe Mekan

2016’nın Yeni Manikür Trendleri!

Elif Acar

23/09/2013 ❊ Tırnak Bakımı

tırnak-modelMakyaj artistleri, önümüzdeki kış tırnaklarda uyguladıkları farklı desenler, sıra dışı renkler, farklı tekstürler ve yeni formlarla yaratıcılığın sınırlarını zorlayacaklar.  Markaların oje koleksiyonlarına gelince… En seveceğimiz trendlerden biri khaki, zeytin ve kil gibi kamuflaj tonların hakim olduğu army trendi. Bu da tüm bu tonların sadece trençkotlar ve parkalarla sınırlı kalmadığının en büyük göstergesi bizce.  Ama koyu tonların tercih edildiği grunge tırnaklar da bu kışın favoriler arasında.  Bu trendlerin dışında siyah-beyaz, metalik ve farklı iki zengin uygulandığı yarım ay manikürü, takma tırnaklar, tırnak uçlarının sivri formda törpülendiği stiletto trendi ve klasik kısa küt tırnaklar, bizlere geniş seçenek imkanı sunuyor.

Tırnak Mücevheri: Libertine’in defilesinde tırnaklar önce altın tonlarında yarı mat ojeyle renkledirilir. Ardından tırnakların üzerlerine yapıştırılan süslü ve renkli taşlarla yeni görünüme kavuşulur.
Asker Stili: 2014’ün trendlerinden biride askeri renkler. Parabal Gurung, yeni koleksiyonun tanıtımında modellerini bu renk (asker) ojelerle podyuma çıkardı.
Stiletto Tırnaklar: Badgley Mischka bu kış pençeyi andıran uzun ve sivri törpülenmiş tırnakları metalik kırmızıya boyadı. Tırnaklarınızın bakımlı görünmesi için oje ve ruj renginizin aynı kırmızı tonlarda olmamasına dikkat etmelisiniz.
Yarımay Manikürü: La Perla’nın modelleri, uçları siyah renkle vurgulanmış “nude” yarımay manikürleriyle oldukça dikkat çekici bir trendin yenilikçisi oldu.
Metalik Renk Geçişi: Alışılmışın dışında bir renk geçişine sahne olan tırnakları Gareth Pugh’da keşfettik. Bunun için farklı renklerin metal tonları mevcut. Profesyonel maniküristlerin yaptığı gibi iki farklı oje tonunu karıştırarak da yeni tonlar elde edebilirsiniz.
Karıştır: Duyumlarımıza göre yapıştırma tırnaklarda, renkli hayvan motifleri ve etnik desenle bu kış çok moda olacak.
Siyah ve Beyaz: Bu renklerdeki tırnak tasarımları Braganza defilesinde kullanıldı.

paylas
2016’nın Yeni Manikür Trendleri! Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
3 Adımda Mükemmel Tırnaklara Sahip Olun!

3 Adımda Mükemmel Tırnaklara Sahip Olun!

06 Kasım tarihinde Öykü paylaştı
Yeni Trend Oje Modelleri

Yeni Trend Oje Modelleri

24 Ocak tarihinde Elif paylaştı