2016 İstikbal Mobilya Köşe Takımları - Pembe Mekan

2016 İstikbal Mobilya Köşe Takımları

Her yıl farklı ürünleri, kalitesi ve tarz yaratan mobilyaları ile ülkemizin ve dünyanın en çok tercih edilen mobilya markaları arasında yer almayı başaran İstikbal Mobilya, 2016 köşe takımı modelleri ile yine herkesin beğenisini kazanacak. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde düzenlenen mobilya fuarlarında tanıtılan ve daha sonrada İstikbal Mobilya mağazaları ve internet sitesinde yer alan köşe takımları, hem salon, hem de oturma odalarını yeniden dekore etmek isteyenler tarafından büyük beğeni kazandı.

İşte yeni sezona damga vuracak olan 2016 İstikbal Mobilya köşe takımları;

İstikbal Mobilya 2016 Star S Köşe Takım2016 İstikbal Mobilya Köşe Takımları

Şık ve dikkat çekici sarı rengi ile göz dolduran Star S Köşe Takımı, 2016 yılında en iddialı tasarımlardan biri olacak. Hem küçük, hem de büyük evler için ideal bir köşe takımı olacak olan Star S Köşe Takım, ahşap ve yüksek ayakları, renkli berjer modeli ile ilgi görecek.

Oval kesim hatlarına sahip olan Star S Köşe Takımın, 2016 yılında İstikbal Mobilya satış noktalarında fiyatı ise 3,063 TL olacak.

İstikbal Mobilya 2016 Perla Köşe Takımıistikbal-perla-köşe-takımı

Yeni sezon köşe takımları arasında diğer dikkat çeken modellerden biri de Perla Köşe Takımı olacak. Mürdüm rengine sahip olan ve evinize modern bir hava katacak Perla Köşe Takımı, yine ahşap ayakları ile dikkat çekecek. Bej renkli ve üzerinde çiçeklerin yer alacağı kırlentleri ile sadeliği ortadan kaldıran Perla Köşe Takımı, uygun fiyatı ile de her eve yakışacak.

2016 İstikbal Mobilya Perla Köşe Takımı bu sene içerisinde mağaza ve internet sitelerinden 3,524 TL’ye sizlere sunulacak.

İstikbal Mobilya 2016 Fieri Köşe Takımı istikbal-fieri-köşe-takımı

Sadece görsel güzellik değil aynı zamanda konfor arayanlar Fieri Köşe Takımına hayran kalacak. 2016 İstikbal Mobilya köşe takımları arasında ilgi çeken, Fieri Köşe Takımı ahşap ayakları, fonksiyonel ve çok kullanışlı sırt mekanizması, rahat ve geniş oturma alanı ile uzun yıllar sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmanıza yardımcı olacak.

Fieri Köşe Takımı 2016 İstikbal Mobilya kataloglarında fiyat olarak ise 5,089 TL olacak. Eğer sizde hem kaliteli, hem de görsel olarak göz dolduracak mobilyalar arıyorsanız ülkemizin en kaliteli markası olarak dikkat çeken İstikbal Mobilya markasını tercih edebilirsiniz.

2016 İstikbal Mobilya köşe takımları arasında yukarıdaki modeller ile birlikte Siena Köşe Takımı, Rodos Köşe Takımı, Eva Köşe Takımı ve Star Köşe Takımı da diğer ilgi görecek mobilyalardan olacak.

paylas
2016 İstikbal Mobilya Köşe Takımları Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!