2016'nın En Güzel Çizme Kombinleri - Pembe Mekan

2016’nın En Güzel Çizme Kombinleri

Elif Acar

06/02/2016 ❊ Ayakkabı Modası

2016-cizme-modelleri2016 En Güzel Çizme Kombinleri

Kış mevsimi geldi ve ülkemizde yeni trendler boy göstermeye başladı. Her sene, her mevsim farklı tarzlar yaratarak ortamlarda boy gösteren bayanlar için soğuk kış günlerinde çizmeler ile kombinler hazırlamak için hazırlanıyor. Bizde yeni trendleri yakından takip etmek isteyen genç ve yetişkin bayanlar için en çok dikkat çekecek ve en güzel olarak belirtebileceğimiz çizme kombinlerini aktarmak istiyoruz.

Mini Elbise ve Çizme Kombinleri

Mini elbise modelleri sadece yaz aylarında değil kış aylarında da en çok tercih edilen elbise modelleri arasında yer alacak. Sıcak havalarda tek başına tercih edilen mini elbiseler, kış günlerinde tayt ve kalın çoraplar ile kombin edilir iken uzun ve kısa çizmeler ile daha güzel bir görünüm sunacak. Yaz aylarından kalan rengarenk elbiselerinizi çizmeleriniz ile kombin haline getirerek hem alışverişinizi daha ekonomik bir hale getirebilir, hem de şık görünüme kavuşabilirsiniz.

Kot Elbiseler ve Çizme Kombinleri

Diz boyuna kadar uzanacak olan kot elbise modelleri 2016 kış modasında en çok dikkat çekecek trendler arasında yer alacak. Eğer hem günlük hayatınızda, hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz bir kombin arıyorsanız kot elbiseniz ile bilek boyuna kadar gelen bir çizmeyi kombin edebilir, bacaklarınız için de kalın ve ten rengi bir çorap tercih edebilirsiniz.

Pantolon ve Çizme Kombinleri

Uzun çizmeleri kombin etmenin en kolay yolu dar pantolonlar. Özellikle genç kızlar tarafından büyük ilgi görecek olan bu kombinler çizmelerinizin daha güzel ve dikkat çekici görünmesini sağlayacak iken, daha sağlıklı bir kış ayı geçirmenize yardımcı olacak. Tunik, kazak, gömlek ve pantolonlarınız ile uyumlu bir çizme seçerek sizde bu sene dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

 

paylas
2016’nın En Güzel Çizme Kombinleri Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!