2017’nin Gözdesi Metalik Ojeler - Pembe Mekan

2017’nin Gözdesi Metalik Ojeler

Son birkaç yıldır popülerliği artarak devam eden metalik ojeler, bu sene de oldukça tercih ediliyor.

90’lı yıllardaki popülerliğini yeniden kazanan ayna görünümlü yani metalik ojeler, moda dünyasında kombinlerle çok güzel uyum sağladığı için sıklıkla tercih ediliyor. Ayna görünümlü ojelerin hakkını vererek kullanmak için doğru şekilde kullanmak ise en önemli husus oluyor.

Metalik Ojelerin Uygulanması

Gri ve bronz en fazla tercih edilen renk seçenekleri başında olmak üzere metalik ojelerin neredeyse her rengine ulaşmak mümkün oluyor. Ancak metalik ojelerin tüm renklerde aynı havalı şeklini yakalayabildiği söylenemez.

Daha havalı, dikkat çeken bu ojeleri kullanırken el ve tırnakların bakımlı olmasına çok dikkat etmek gerekiyor. Manikürlü, etleri tamamen temizlenmiş tırnaklarda bu ojelerin çok daha hoş durduğunu söylemek pek de yalan olmaz. Olduğundan daha uzun ve bakımlı görülen tırnaklar için metalik ojeleri uygularken kalın tek kat sürmek yerine ince katlarla uygulamak gerekiyor. Normal manikürden biraz daha özen bekleyen ayna görünümlü ojelerin kullanımında opak ve kalıcı görünüm elde etmek için bu hususa dikkat etmek gerekiyor.

Kimi kadınlar tırnaklarının hepsinde metalik oje olmasını abartılı bulabiliyor. Ama yine de kullanmaktan vazgeçmek istemeyenler için önerimiz tırnak uçlarına uygulanan metalik ojeler gibi, bazı tırnaklara metalik bazı tırnaklara mat ojelerin uygulanması. Bu ikili arasında en fazla beğenilen ise genellikle rose gold metalik ojesi ve soft pembe tonlarında mat ojenin uyumu oluyor.

ayna görünümlü ojeler aksesuarların bile yerini almayı başarmış durumda. Özel günlerde bileklik ya da yüzüklere gereksinim olmadan göz alıcı bir şekilde parlayarak şık bir görünüm sağlıyor.

paylas
2017’nin Gözdesi Metalik Ojeler Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
Yeni Trend Oje Modelleri

Yeni Trend Oje Modelleri

24 Ocak tarihinde Elif paylaştı
2016’nın Yeni Manikür Trendleri!

2016’nın Yeni Manikür Trendleri!

23 Eylül tarihinde Elif paylaştı