2013’ün Yeni Kaş Modelleri!

kadiin2013’e girmeden yeni yıl beraberinde kaş modellerini de getirdi. Yüz tipinize uygun kaş modelleriyle daha güzel ve seksi görünmeniz mümkün. Fakat doğru seçim yapmanız çok önemli ve uzman, tecrübeli kuaförden yardım almanız işinizi kolaylaştıracaktır.  Araştırmalarımızda 2013’te bayanların en çok beğendiği kaş tipi, ortadan yukarı kalkık olanlar.

 

Kaş ölçüsü nasıl hesaplanıyor sağdan soldan uzunluğunu ne olmalı diye soran arkadaşalrımız için çok basit bir yöntem söylemek istiyorum. Elinizde tuttuğunuz kalem ile ile burun deliğinizin sağından yada solundan, kalem yere dik gelecek şekilde ölçtüğünüzde, bu aynı zamanda sizin kaşınızın başlangıç noktası olmalı. İdeal ölçü bu şekilde alınıyor.

Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız.

Yukarıda resimde görüldüğü şekilde kavisli ve yay şeklinde uygulayacağınız bir kaş ile daha seksi ve daha çekici-alımlı görünmeniz mümkün.

 

Biraz vamp biraz ciddi ve sert bir kadın olmak istiyor iseniz sevgili bayanlar hemen yukarıda bulunan üçgen şeklindeki kaşı denemenizi ve uygulamanızı tavsiye ediyorum.

 

Yay biçimi yani ark biçiminde uygulayacağınız kaş ile çok daha cilveli bir anlam katabilirsiniz yüzünüze.

 

Kaşların uçlarının aşağıya doğru biraz uzatılması sizi biraz saf bir görünüme kavuşturacaktır.

1 Yorum saat: “2013’ün Yeni Kaş Modelleri!”

  1. Merve Altan
    25 Eylül 2013 saat 11:11 #

    Bilgilendirme için çok teşekkürler..

    Yenilik zamanı geldi :)

KONU HAKKINDA DÜŞÜNCENİZİ BELİRTİN!