Ev Dekorasyonunda Tablo Yerleşimi Nasıl Olmalıdır? - Pembe Mekan

Ev Dekorasyonunda Tablo Yerleşimi Nasıl Olmalıdır?

Ev dekorasyonu son yıllarda tablo yerleşiminin daha şık göstermesiyle trend hale gelen bir alan oluşturdu. Bu alanda hizmet veren ve ürün satan sitelerin artışıyla birlikte birbirinden güzel tablolar, panolar evlerin duvarlarını süslüyor. Tablolar ile salonda, mutfakta, yatak odasında şık tasarımlar oluşturmak, güzel bir görünüm elde etmek ve eve gelenlerin gözünde hoş izlenim oluşturmak mümkün.

Evlerde tablo seçiminde kendi zevkinizin yanında genel kullanıma açık olan salon ve misafir odası için herkesin beğenebileceği özel tasarımlardan yararlanın. Özel tasarımlar normal tablolara göre biraz daha yüksek fiyatlarla satılır. El yapımı olan yağlı ve boyalı tablolar, panolar ilgi çekici olabiliyor. Bunun için bu el ürünlerini satan instagram hesaplarından yararlanmanızı öneririz.

Tasarım olarak seçebileceğiniz desen motifleri arasında daha ferah bir ortam göstermek isteyenler için çiçek ve doğa manzaraları, yatak odalarında özel panolar kullanmak isteyenler için romantik desenli ve aşk mesajları içeren panolar, mutfaklarda ise mutfağın temelinde bulunan gıdaları, içecekleri temsil eden tasarımları tercih edebilirsiniz.

Evi dekore etmek bir sanattır. Sanatı icra ederken herkesin genel geçer beğenilerinden istifade etmek yerinde olacaktır. Tabloların renklerini seçerken mobilyalarla ve koltuklarla renk uyumunu da düşünerek alın. Mesela koltuklarınız açık renk ise tabloları da açık renklerden seçebilirsiniz. Tabloların çerçevesi varsa ve tuval olarak değilse çerçevelerin rengini mobilya renkleriyle aynı yapabilirsiniz. Eğer mobilyalar ve koltuklar koyu renkte ise koyu renk tercihi ile tablo satın alabilirsiniz.

Tabloların şekline gelecek olursak kare, dikdörtgen, daire şeklinde piyasada çeşitleri var. Parçalı olarak tabir edilen trend tablo çeşitleri de görmeniz ve değerlendirmeniz gerekenlerden. Özel dijital baskılar ile kendi resimlerinizi bile bastırabileceğiniz şık tablolardan yararlanıp evi daha güzel hale getirin.

paylas
Ev Dekorasyonunda Tablo Yerleşimi Nasıl Olmalıdır? Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
Dekorasyon İle Genişlik Sağlamanın Yöntemleri

Dekorasyon İle Genişlik Sağlamanın Yöntemleri

28 Şubat tarihinde Elif paylaştı
Evinizi Tasarlarken, Sade Dekorasyona Önem Verin!

Evinizi Tasarlarken, Sade Dekorasyona Önem Verin!

27 Şubat tarihinde Elif paylaştı