Facebook Durumlarındaki Meyve Muhabbeti Nedir? - Pembe Mekan

Facebook Durumlarındaki Meyve Muhabbeti Nedir?

Elif Acar

04/10/2012 ❊ Gündem

facebookFacebook‘ta durumlarda gördünüz fakat ne anlama geldiğini bulamadınız mı? Merak etmeyin, ilk yazıldığında bende ne olduğunu anlamadım, herhalde yanlışlıkla yazıldı zannettim ama sonradan çoğalmaya başlayınca neden yazıldığını öğrendim.

Duydunuz mu bilmiyoruz ama geçtiğimiz sene yine bir grup genç kızların başlattığı meme kanserini dikkat çekmek için sütyen renklerini yayınlıyorlardı profillerde. Şimdi yine bir grup topluluk, meyve isimleriyle ilişki durumlarını belirtip, meme kanserine dikkat çekmek istiyor.

Diyecekseniz ki ilişki durumları Facebook’un özelliğinde var zaten, ne gerek var böyle bir şeye?  Bunun cevabı yukarıda dediğimiz gibi sadece meme kanserine dikkat çekmek. Grup ile ilgili internette pek bilgi yok, belli ki sadece gündemde ufak bir değişiklik yapmak .

Bunun ne anlama geldiğiniz öğrendiğinize göre artık sizde durumunuzda meyve ismi paylaşarak ilişki durumunuzu belirtebilirsiniz. Bunun size faydası olacak mı bilemeyiz ama kişi listenizde merak uyandıracağınızdan eminiz 🙂

Mavi kantaron: bekâr
Ananas: karmaşık
Ahududu: kararsız
Elma: nişanlı
Kiraz: çıktığı var
Muz: evli
Avokado: onun diğer yarısıyım
Çilek: doğru olanı bulamıyor
Limon: bekâr olmak istiyor
Üzüm: çıktığıyla evlenmek istiyor

paylas
Facebook Durumlarındaki Meyve Muhabbeti Nedir? Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
2014 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları (31 Aralık 2013)

2014 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları (31 Aralık 2013)

02 Kasım tarihinde Elif paylaştı