Kadınların En Mutlu Olduğu Yaş - Pembe Mekan

Kadınların En Mutlu Olduğu Yaş

Elif Acar

04/01/2016 ❊ Haberler

76750418Women-e1359144463236-660x400Kadınlarımız, kızlarımız ve bayanlarımız bunları asla biz erkekler olarak üzmememiz gerekiyor çünkü onlar bizler için yaratılmış en kutsal varlıklar diyebiliriz. Kadın şiddetine dur de! sloganıyla her gün İstanbul, Ankara veya başka bir şehirde eylem yapılıyor fakat bu neye fayda? veya kadına tecavüz, erken yaşta evlilik, okula gidememe sorunu bunlar ne kadar gerici ve terbiyesiz şeyler değil mi? Ama bunların hepsinin yapan biz erkekler! Medeniyetten uzak beyinlerin oluşturduğu diğer bir sorunsa; ”Kız kısmı okurmuymuş hiç?” Hele şükür, ülkemizde bazı kurumlar varki bu konuda sürekli çalışma yapıp, okuyamayan kızlarımıza destek çıkıyorlar. İsterseniz konuyu daha fazla uzatmayalım ve işte sizlere özel olarak hazırladığımız haber: ”Kadınların en mutlu olduğu yaş”

Aslında bu bir araştırma ve bu araştırmayı yapan İngiltere! İngiltere’de yapılan bu araştırma da kadınların hangi yaşta daha mutlu olduğu tespit edildi ve bu deneye yaklaşık olarak 4 bin adet kadın katıldı. İngiltere’nin büyük ve devasa markalarından bir tanesi olan bir projenin tamamlanması için yapılan araştırma da kadınların en mutlu olduğu yaş olarak 28 yaşı ortaya çıktı yani dünya’da kadınlar en çok 28 yaşında daha mutlu ve huzurlu oluyormuş.

Yapılan araştırmada 28 yaşında olan kadınların en mutlu olduğu yaşa verilen cevaplarda ise; ”Bir kadın 28 yaşına geldiğinde iyi bir gelire sahip oluyor, evliliğe hazır veya kendisine bir sevgili bulma zamanı geliyor. Diğer bir yandan kadın artık işini tamamen sabitlemiş durumda oluyor.” denildi kadınlarımız tarafından.

paylas
Kadınların En Mutlu Olduğu Yaş Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
Bu Kozmetik Ürünleri Kesinlikle Kullanmayın!

Bu Kozmetik Ürünleri Kesinlikle Kullanmayın!

28 Eylül tarihinde Elif paylaştı