Misafir Mobilya 2016 Koltuk Takımları - Pembe Mekan

Misafir Mobilya 2016 Koltuk Takımları

Ülkemizin hem ürünleri ile hem de tasarımları ile en çok dikkat çeken markaları arasında yer alan Misafir Mobilya, 2016 yılında da birbirinden güzel koltuk takımları ile dikkatleri üzerine çekecek. Hazırlanan tasarımlar düzenlenen mobilya fuarlarında tanıtılır iken sizlere bu fuarlarda en çok ilgi gören koltuk takımlarını tanıtmak istiyoruz.

Misafir Mobilya 2016 BLS Koltuk Takımı

Renkleri, ahşap ve yüksek ayakları, kaliteli kumaşı ve renkli kırlentleri ile dikkatleri üzerine çekecek olan BLS koltuk takımı en sevilen takımlar arasında yer olmaya aday. Deri ve normal kumaş ile birlikte hazırlanan BLS koltuk takımında kullanılan birinci sınıf mobilya malzemeleri ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz mobilyalara sahip olmanızı sağlayacak.

BLS-koltuk-takımı

Misafir Mobilya 2016 MNC Koltuk Takımı

2016 yılı Misafir Mobilya koltuk takımlarından biri de MNC koltuk takımı olacak. Kırmızı ve kahverenginin tonlarında hazırlanan iki uyumlu renge sahip ola MNC koltuk takımı, iki adet üçlü kanepe ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Rahat ve geniş bir oturma alanı isteyen ev sahipleri için ideal seçim olacak olan Misafir Mobilya 2016 MNC koltuk takımını tercih ederek sizde modern ve ferah bir yaşam alanı hazırlayabilirsiniz.

MNC-koltuk-takımı

Misafir Mobilya 2016 LİZ Koltuk Takımı

Yeni sezon mobilya trendleri arasında renkli ürünler dikkat çekerken Misafir Mobilya mağazalarında yer alacak olan LİZ koltuk takımı da dikkatleri üzerine çekecek. Yine ahşap ayaklar ile hazırlanan, kolay temizlik yapılmasını sağlayacak ve renkli havası ile yaşam alanınızın daha güzel ve eğlenceli hale getirecek olan LİZ koltuk takımını 2016 yılında Misafir Mobilya mağazalarından göz atabilirsiniz.

liz-koltuk-takimi

2016 Misafir Mobilya ilgi çeken koltuk takımları arasında diğer popüler modeller ise; OPR koltuk takımı, EYF koltuk takımı, VSL koltuk takımı ve ALV koltuk takımı olacak.

paylas
Misafir Mobilya 2016 Koltuk Takımları Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!