Şık ve Dikkat Çekici Avize Modelleri - Pembe Mekan

Şık ve Dikkat Çekici Avize Modelleri

Şık ve Dikkat Çekici Avize ModelleriDaha güzel, ferah ve modern bir yaşam alanına sahip olmak isteyen ev sahipleri dekorasyon konusunda her noktaya farklı farklı özen gösterir iken ince ayrıntılardan biri de avize seçimidir. Avizeler, evlerin görünmeyen kahramanları arasında yer alır iken bizde 2016 yılında mobilya mağazalarında ve avizecilerde yer alacak olan şık ve dikkat çekici avize modellerini sizlere tanıtmak, hangilerini tercih etmeniz gerektiği konusunda önerilerde bulunmak istiyoruz.

Nasıl Bir Avize Tercih Etmeliyim?

Evinizin daha şık ve dikkat çekici görünmesini istiyorsanız özellikle salonunuz için taşlı büyük avizeler tercih etmelisiniz. Evinizi hem daha büyük, hem de daha çekici gösterecek olan taşlı avize modelleri ışıkları yandığında parlak bir görüntü ortaya çıkartacak.

Modern avizeler son dönemlerde büyük boyutları ile dikkatleri üzerine çekerken yeni sezonda beyaz renkleri ile değil daha farklı açık renkleri ile dikkat çekecek. Mobilyalarınıza göre seçeceğiniz renkler arasında mor, kırmızı ve pembe renkler yer alıyor. Eğer farklı bir ev dekorasyonuna imza atmak istiyorsanız bu renklere sahip avizeleri evinizde kullanabilirsiniz.

Şık ve Dikkat Çekici Avize Modelleri

Dikkat Çekici Avize Modelleri

Farklı tasarımlara sahip avize modelleri son dönemlerde ev sahipleri tarafından beğeni kazanıyor. Tasarımsal olarak farklı semboller ile hazırlanarak salon ve evlerin diğer odalarını süsleyecek olan avize modelleri tarzını göstermek isteyenlerin tercihi olacak.

Beşgen ve daire olarak hazırlanıp, üzerinde değişik figür ve süslemelere sahip olacak dikkat çekici modern avize modelleri uygun fiyatları ile de ev sahiplerinin ilgi odağında olacak.

Şık ve Dikkat Çekici Avize Modelleri

Sade ve Şık Avize Modelleri

Sadeliğin zarafeti ve modern görünümünü yakalamak isteyenler için tek renk ve küçük boyutlara sahip avize modelleri de yeni sezonda avizeciler ve mobilya mağazalarında yer alarak sizlere sunulacak. Beyaz renk başta olmak üzere mobilyalarınıza göre seçebileceğiniz pek çok renk skalasına sahip olacak avizeler evlerin her odasına güzel bir hava katacak.

Şık ve Dikkat Çekici Avize Modelleri

paylas
Şık ve Dikkat Çekici Avize Modelleri Hakkında Yapılmış Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

osman aslan 03/05/2016

bu sitedeki 2 ci olan avize nerden bulabiliriz

Elif Acar 05/05/2016

Osman Bey, ürünlerin marka ve modelleri bilinmemektedir. Örnek amaçlı yayınlanmaktadır.

Barış 21/04/2017

Tavcam diye bir firma var onlar bu tür ürünler satılıyor Osman Bey

Bunlar Çok Okundu!
Dekorasyon İle Genişlik Sağlamanın Yöntemleri

Dekorasyon İle Genişlik Sağlamanın Yöntemleri

28 Şubat tarihinde Elif paylaştı
Evinizi Tasarlarken, Sade Dekorasyona Önem Verin!

Evinizi Tasarlarken, Sade Dekorasyona Önem Verin!

27 Şubat tarihinde Elif paylaştı