Uzun Boylu Görünmek İçin Neler Yapılabilir? - Pembe Mekan

Uzun Boylu Görünmek İçin Neler Yapılabilir?

Elif Acar

08/01/2016 ❊ Haberler

Kadınlarımız veya erkeklerimiz ama kadınlarımız bu konudan oldukça muzdarip diyebiliriz çünkü türk insanının genetiği dolayısıyla kadınlarımızın boyları erkeklere göre biraz daha kısa oluyor fakat bu durum bazen değişiklik gösterebiliyor. Kısa boylu kadınlarımız için muhteşem önerilerimiz olacak ve işte sizlere uzun boylu görünmek için neler yapılabilir?, kısa boylu insanlara öneriler adlı yazımız..

uzun-gorunmenin-yollari-3Bir kadın eğer kısa boyluysa onun için hayat tam bir çiledir fakat orta boylu bir kadınsanız hiç sorun etmenize gerek yok hatta topuklu ayakkabıları giymeniz sizin için hiçte ideal değildir. Topuklu ayakkabılar yerine sizlere çok farklı önerilerimiz olacak ve işte sizlere özel olarak hazırladığımız o tüyolar!

  • Topuklu ayakkabılar bir kadının süper kahramanıdır. Eşi, sevgilisi veya diğer insanların yanında boyunuz sürekli kısa kalıyorsa yüksek topuklu ayakkabılar giymeyi deneyebilirsiniz.
  • Asla yatay çizgili kıyafetler giymiyorsunuz! Bir kadının şişman olduğunu en iyi belirten şey nedir? Tabiki de; ”Yatay çizgili kıyafetler” Evet, dikey çizgili kıyafetler giyerek boyunuzu biraz uzun gösterebilir veya şişmanlığınızı saklayabilirsiniz.
  • Son zamanların en büyük modası haline gelen yüksek belli pantolonlarda sizin kurtarıcınız olabilir veya yüksek belli mini eteklerle de boyunuzu biraz daha yüksek gösterebilirsiniz.
  • Bir kadının en çok yaptığı hatalardan bir tanesi de; ”Kalın kemerler kullanmaktır.” Kalın kemelerle asla elbiselerinizi kombin etmeyin, kalın kemerler yerine ince kemerleri tercih ederseniz hem vücudunuz daha güzel görünecek hemde elbiseleriniz daha düzenli olacaktır.
paylas
Uzun Boylu Görünmek İçin Neler Yapılabilir? Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
Bu Kozmetik Ürünleri Kesinlikle Kullanmayın!

Bu Kozmetik Ürünleri Kesinlikle Kullanmayın!

28 Eylül tarihinde Elif paylaştı