Zara Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri - Pembe Mekan

Zara Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri

Sevim Ekinci

09/04/2016 ❊ Elbise Modası

Bir dünya markası olan ve ülkemizde de tasarımları ile en sevilen markalar arasında yer alan Zara, 2016 koleksiyonu ile yine kalitesini gösteriyor. Şık, dikkat çekici ve uzun yıllar kullanabileceğiniz kıyafetleri sizlere sunan Zara markasının en güzel elbiselerini sizlere sunmak istiyoruz.

Zara 2016 Kışlık Elbise Modelleri

Tasarımları ile göz dolduran Zara, bu sene kışlık elbiseleri ile her bayanın soğuk havalarda da şık olmasına yardımcı olacak. Tarzını bilen ve yansıtmak isteyen bayanlara hitap edecek olan 2016 Zara elbise modelleri tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olurken, sağlıklı bir kış geçirmenize yardımcı olacak.

2016 Zara kışlık elbise modelleri arasında özellikle yeni trendler arasında yer alan kadife elbiseler çekecek. Kadife elbise modellerine geçtiğimiz senelerde çok ilgi göstermeyen bayanlar bu sene Zara ile birlikte gelen akıma ayak uyduracak ve kadife elbise modellerine büyük ilgi gösterecekler.

zara yeni sezon

Zara 2016 Mevsimlik Elbise Modelleri

Her mevsim giyebileceğiniz Zara elbise modelleri 2016 yılının koleksiyonunda da yer alacak. Ne ince, ne de kalın olan elbise modellerini her mevsim giyebilecek ve tarzınızı yansıtabileceksiniz. Çok soğuk havalarda kaban ve montlarınız ile normal havalarda ise tek başına giyebileceğiniz elbiseleriniz pek çok ayakkabı ve çanta ile kolay kombin edilebilecek.

Kış mevsiminin en trend kombinleri arasında yer alan elbise ve çizme kombinine ayak uyduracak olan mini elbiseleri, sıcak havalarda ise babet veya topuklu ayakkabı modelleriniz ile kombin ederek tercih edebilirsiniz. Göz alıcı renklere ve desenlere sahip olacak Zara 2016 mevsimlik elbise modellerinde özellikle sonbahar ve yaz aylarını simgeleyen desenlerin yoğunlukta olduğunu, açık renklerin tercih edildiğini görüyoruz.

zara yeni sezon

paylas
Zara Yeni Sezon Bayan Elbise Modelleri Hakkında Yapılmış Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar Çok Okundu!
Dantelli Mini Elbise Modelleri (2014-2015)

Dantelli Mini Elbise Modelleri (2014-2015)

27 Şubat tarihinde Elif paylaştı
Desenli Mini Elbise Modası (2014-2015)

Desenli Mini Elbise Modası (2014-2015)

27 Şubat tarihinde Elif paylaştı
2014’ün, En Şık Mini Elbise Modelleri

2014’ün, En Şık Mini Elbise Modelleri

26 Şubat tarihinde Elif paylaştı
En Güzel Mavi Elbise Modelleri

En Güzel Mavi Elbise Modelleri

05 Şubat tarihinde Elif paylaştı
Bayan Sıfır Kol Kıyafet Modelleri

Bayan Sıfır Kol Kıyafet Modelleri

12 Kasım tarihinde Zeynep paylaştı